Author Topic: Sezona 2013/2014  (Read 581 times)

Re: Sezona 2013/2014
« on: July 27, 2013, 04:24:28 pm »
Tako je! =)

Quote
Olimpic je furiozno otvorio novu sezonu BH Telecom Premije lige Bosne i Hercegovine. Vukovi su u prvom kolu našeg prvenstva ubjedljivo savladali trebinjski Leotar sa 4:0, a pogotke su postigli Sulejman Smajić, Semir Kapić i Zoran Kokot i Haris Duljević.

Već u 2. minuti mreža Leotara se zatresla. Najbolje se snašao Durak i pogodio, ali je pgoodak poništen zbog ofsajda. Samo dvije minute poslije Smajić, koji je došao iz Željezničara, prvijencem je donio vodstvo Olimpicu.

Olimpic je konstantno napadao nakon vodećeg gola, a u 15. minuti dobru priliku imao je Kokot, ali njegov udarac otišao je malo pored gola. Već u 23. minuti bilo je 2:0. Kapić je prizemnim udarcem udvostručio prednost Vukova.

Sarajevski Vukovi već u prvom poluvremenu riješili su pitanje pobjednika, a u drugom dijelu utakmice potvrđen je trijumf trijumf Olimpica. Iskusni napadač koji je došao iz Slavije u 64. minuti postigao je veoma lijep za 3:0, a u sudijskoj nadoknadi Duljević je postavio konačnih 4:0.

Znaci:
(2 min - Durak 1:0, ofsajd)
4 min - S.Smajic 1:0
23 min - Kapic 2:0
64 min - Kokot 3:0
93 min - Duljevic 4:0
« Last Edit: July 27, 2013, 04:52:44 pm by Čiko Admin »