evo ga, prvi gol u sezoni postize Smajic u cetvrtoj minuti, bravo Vukovi,,,

• *
  • Posts: 23
Re: Sezona 2013/2014
« Reply #1 on: July 27, 2013, 01:59:09 pm »
4:0, dobra uvertira za pocetak sezone Vukova i to sa nekih malo vise od pola snage...  Dobra igra uglavnom nase ekipe...

Čiko Admin

• Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 129
  • Dobrodosli u Jazbini! :)
« Reply #2 on: July 27, 2013, 04:24:28 pm »
Tako je! =)

Quote
Olimpic je furiozno otvorio novu sezonu BH Telecom Premije lige Bosne i Hercegovine. Vukovi su u prvom kolu našeg prvenstva ubjedljivo savladali trebinjski Leotar sa 4:0, a pogotke su postigli Sulejman Smajić, Semir Kapić i Zoran Kokot i Haris Duljević.

Već u 2. minuti mreža Leotara se zatresla. Najbolje se snašao Durak i pogodio, ali je pgoodak poništen zbog ofsajda. Samo dvije minute poslije Smajić, koji je došao iz Željezničara, prvijencem je donio vodstvo Olimpicu.

Olimpic je konstantno napadao nakon vodećeg gola, a u 15. minuti dobru priliku imao je Kokot, ali njegov udarac otišao je malo pored gola. Već u 23. minuti bilo je 2:0. Kapić je prizemnim udarcem udvostručio prednost Vukova.

Sarajevski Vukovi već u prvom poluvremenu riješili su pitanje pobjednika, a u drugom dijelu utakmice potvrđen je trijumf trijumf Olimpica. Iskusni napadač koji je došao iz Slavije u 64. minuti postigao je veoma lijep za 3:0, a u sudijskoj nadoknadi Duljević je postavio konačnih 4:0.

Znaci:
(2 min - Durak 1:0, ofsajd)
4 min - S.Smajic 1:0
23 min - Kapic 2:0
64 min - Kokot 3:0
93 min - Duljevic 4:0
« Last Edit: July 27, 2013, 04:52:44 pm by Čiko Admin »

Dudelini

• Newbie
  • *
  • Posts: 17
« Reply #3 on: July 27, 2013, 04:27:23 pm »
4 - 0!!!!!
Ostatak sedmice ce vrh najvjerovatnije biti zelen, bas mi drago.  ;D

Edin1985

• Newbie
  • *
  • Posts: 4
« Reply #4 on: July 27, 2013, 06:45:04 pm »
bravo :)

Ilidžanac

• Newbie
  • *
  • Posts: 23
« Reply #5 on: July 28, 2013, 08:23:32 am »

klikni za slike

Dominantno je domaći tim odigrao prvo poluvrijeme. Već u četvrtoj minuti susreta za vodstvo Olimpica pogodio je Sulejman Smajić za prednost domaćeg tima od 1:0.

Nastavio je Olimpic sa napadima i nakon postignutog gola. To im se isplatilo u 22. minuti susreta kada je Kapić povisio prednost Olimpica na 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta utakmice.

Nastavak utakmice ponovo donosi dobru igru Olimpica. Konstantni napadi su im se isplatili u 65. minuti kada je Zoran Kokot prelijepim golom povećao prednost Vukova na 3:0.

U posljednjim trenucima Olimpic je došao i do četvrtog gola za konačan rezultat od 4:0.

Dudelini

• Newbie
  • *
  • Posts: 17
« Reply #6 on: July 30, 2013, 10:38:45 am »
Sta mislite kako ce ici sad protiv Celika? Ja vjerujem u pobjedu, makar i minimalnu.

Ilidžanac

• Newbie
  • *
  • Posts: 23
« Reply #7 on: July 30, 2013, 05:08:31 pm »
naravno, mozda ne pokazemo neki euro fudbal, a sigurno, ocekujem povoljan rezultat

Zelena

• Newbie
  • *
  • Posts: 12
« Reply #8 on: August 03, 2013, 06:17:03 am »
Mogu oniiii danass pokazati dobru igru u Zeniciii :) :) :) Nadamo seeee jos jednoj pobjediii !

Čiko Admin

• *****
« Reply #9 on: August 03, 2013, 08:57:33 pm »
Sta god da je na papir, nema niko veceras, ni od Robijasa da sam cuo da kazu da Olimpic nije zasluzio pobjedu. ;D
Jak pocetak sezone kad uporedimo sa prosle sezone kako je islo na pocetku. Sad ostaje Borac u trecem kolu prije nekog "vremena mira". :P

Dudelini

• Newbie
  • *
  • Posts: 17
« Reply #10 on: August 03, 2013, 09:07:30 pm »
Mislim da trebali bi Borca da savladaju. Borac se dva kola razvlaci penalima. Vitez nije skroz los, ali Borac nema bas neki jak napad vise kad iz penala samo daju golove, a Olimpic sanse pravi k'o masina.
Trebali bi imati sigurna jos 21 bodova ove sezone protiv Mladosti, Borca, Viteza i Leotara sve u svemu.

Mancini

• Newbie
  • *
  • Posts: 17
« Reply #11 on: August 03, 2013, 10:31:20 pm »
Čestitke igračima i stručnom štabu na osvojenom bodu.

Zelena

• Newbie
  • *
  • Posts: 12
« Reply #12 on: August 06, 2013, 04:03:31 pm »
Jedna od boljih utakmica ove sezoneee sazluzenooo su tu gdje su.. mada bi zasluzeno bilo 5:3 za nase Vukove :)

Čiko Admin

• *****
« Reply #13 on: August 06, 2013, 05:35:44 pm »
Zamisli kako ce biti protiv Borca  ;D Oni su do sada dva gola samo uradili, i to kroz penala obadvoje, jedan protiv Celika i jedan protiv Viteza. A nas vezni red je mozda cak i najbolji u ligi trenutno, prave prilike i golove k'o fabrika.
Sad je k'o bajagi neka cinjenica da Olimpic uvijek gubi kod kuce, i ako su Leotara 4-0 kod kuce nabusili, nego siguran sam da ce sad i Borca kod kuce, i konacno ponistiti tu ideju.