This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Pages: 1 [2]
16
General Discussion / Re: Razno/Ostalo/Sve
« on: July 29, 2013, 10:54:41 pm »
pa to bi bio pogodak zesci, malo dizajn neki ultra stil, ko nebi zelio imati sal Olimpica :D

17
General Discussion / Re: Zabava
« on: July 28, 2013, 10:40:20 am »
ima li neka ekipica da bi uradila grafit negdje u gradu "Green Union" to je izrazita i direktna reklama!

18
« on: July 28, 2013, 08:28:04 am »
e Vukodlače  ;D da li ima se u planu izrada šalova u skorije vrijeme, to bi bio pun pogodak

19
General Discussion / Zabava
« on: July 28, 2013, 08:26:33 am »
evo ja predlazem da ovdje stavljamo raznorazne klipove, pjesme, itd... ako je neko dobar sa phtoshopom nek tema bude Green Union  ;)

20
General Discussion / Re: Sezona 2013/2014
« on: July 28, 2013, 08:23:32 am »

klikni za slike

Dominantno je domaći tim odigrao prvo poluvrijeme. Već u četvrtoj minuti susreta za vodstvo Olimpica pogodio je Sulejman Smajić za prednost domaćeg tima od 1:0.

Nastavio je Olimpic sa napadima i nakon postignutog gola. To im se isplatilo u 22. minuti susreta kada je Kapić povisio prednost Olimpica na 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta utakmice.

Nastavak utakmice ponovo donosi dobru igru Olimpica. Konstantni napadi su im se isplatili u 65. minuti kada je Zoran Kokot prelijepim golom povećao prednost Vukova na 3:0.

U posljednjim trenucima Olimpic je došao i do četvrtog gola za konačan rezultat od 4:0.

21
« on: July 27, 2013, 01:59:09 pm »
4:0, dobra uvertira za pocetak sezone Vukova i to sa nekih malo vise od pola snage...  Dobra igra uglavnom nase ekipe...